Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Co byste měli vědět, než se vydáte po stopách dobrého burčáku na brumovský hrad

date_range 26.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

Aby pořadatelé zajistili co nejlepší možnou informovanost o prvním Burčákovém pochodu na hrad Brumov, který se bude konat v sobotu 28. září 2019, sepsali teorii, praxe pak bude na každém z vás. 🙂

 

Od 15 hodin budou připraveny všechny burčákové zastávky, první burčáková zastávka bude na brumovském náměstí. Kromě usměvavé obsluhy a dobrého burčáku na Vás bude čekat kvíz. Ten si nezapomeňte vyzvednout, vyplnit jej můžete cestou na hrad a nakonec se zúčastnit soutěže o ceny.

 

Po vypití burčáku se vydejte směrem k brumovskému muzeu, kde bude vyhlížet druhá burčáková zastávka. Se sklenkou burčáku pak vykročte vstříc otevřeným dveřím muzea, ve kterém bude připravena historická výstava více než 400 žehliček z celého světa. Pro účastníky burčákového pochodu bude v sobotu zpřístupněna zdarma.

 

 

Třetí burčáková zastávka je přímo u zajíždějícího sloupku cestou na hrad. Kvíz na chvíli zastrčte do kapsy, abyste se mohli zúčastnit jednoduché, rychlé soutěže. Za její splnění budou odměněni malí i velcí.

 

Tradá na hrad! Konečně čtvrtá burčáková zastávka bude stát na nádvoří samotného hradu. Ochutnejte další vzorek dobrého burčáku, nezapomeňte odpovědět na poslední otázku Burčákového kvízu a odevzdejte ho do krabice na této zastávce.

 

(pro správnou orientaci po cestě sledujte směrové cedule)

 

Jaké na hradě najdete vyžití?

 

• budete-li mít náladu pokračovat v procházkách, vydejte se na řízenou prohlídku hradu s panem kastelánem (o těch bude informovat moderátor)

• pro soutěživce bude připraveno “natahování” vína z nádoby do koštýře

• při ochutnávce gastro specialit od slaného po sladké se můžete zaposlouchat do cimbálové muziky Cyril nebo do akusticky podaných známých písní od členů kapely Evolution

v 19:30 pak nezapomeňte na vyhlášení výherců Burčákového kvízu

Cimbálová muzika Cyril se na vás moc těší

Na hradě bude možnost koupit pivo, víno, palačinky a uzeniny. Burčák bude od 20 hodin k zakoupení také v litrových lahvích. Pokud byste na něj zapomněli v sobotu, k sehnání bude také v neděli 29.9. na brumovském náměstí. 🙂

 

Program na hradě bude připraven do 23:00 hodin

 

„Vydejme se všichni společně po stopách dobrého burčáku. Budeme se na Vás těšit v sobotu 28. září od 15 hodin na náměstí, na burčákových zastávkách, v muzeu a především na hradě,“ pozval za pořadatele Robert Lysák.

 

www.burcakovyhrad.cz

FB událost zde

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA