Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Čtvrt milionu kostek na jednom místě, výstava a herna plná Lega

date_range 04.Čvc, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Herna plná kostek Lego®

Malí i velcí milovníci kostiček Lego® si ve Zlíně opět přijdou na své. Do Obchodního domu Zlín se pro velký úspěch vrací Výstava a herna plná kostek Lego®, která byla hitem minulého léta. Návštěvníkům se otevře v pondělí 24. června a bude přístupná až do 31. srpna.

 

„Hernu jsme připravili především pro děti, ale věříme, že opět potěší i dospělé. Kostek na hraní i vystavených exponátů z jedné z největších soukromých sbírek ze Slovenska je tolik, že zaplní celý kamion. Máme jich tady čtvrt milionu,“ říká manažerka Obchodního domu Soňa Ondřejová.

 

Herna bude opět v nejvyšším, desátém podlaží Obchodního domu v Galerii Desítka, kde se obvykle konají výstavy, oslavy nebo firemní akce. Milovníci Lega si tu mohou pohrát s kostkami všech velikostí: od nejmenších stavebnic až po velké Fun blocky, ze kterých se dají budovat domy nebo hradby. V herně budou i kreativní stolky pro práci s menšími kostičkami a mozaikami, bazének plný dupla včetně vláčků a autíček nebo velké figuríny, které se dají s pomocí kostiček barevně „oblékat“. Děti pobaví i graffiti stěna nebo lovení krokodýlů.

 

Herna plná kostek Lego®

 

Součástí herny bude i výstava stavebnic a zajímavých sběratelských kuriozit, část bude vystavena v obchodní pasáži v přízemí. Návštěvníci mohou v jedenácti vitrínách obdivovat například výjevy ze Star Wars, Pirátů z Karibiku či seriálu Friends, městečko, hrad, staveniště či lunapark. Z kuriozit bude k vidění sova z Harryho Pottera, globus celý z kostiček nebo Orient Express.

 

Ve vitrínách bude navíc ukryto několik Lego figurek kašpárka. Kdo je objeví, může se zapojit do soutěže o hodnotné ceny včetně tří výletů do německého Legolandu.

 

Součástí Galerie Desítka je i kavárna s venkovní terasou, kde si mohou návštěvníci zpříjemnit den posezením u šálku kávy či dezertu s mimořádným výhledem na centrum Zlína.

Výstava i s kavárnou bude otevřená denně od 10:00 do 18:00.

Více na www.obchodnidum.cz

Tato akce není sponzorována ani provozována společností LEGO Group.

 

S příchodem léta má Obchodní dům další novinky

 

Postupně se mění gastro zóna v obchodní pasáži, kde nově přibyla pobočka vyhlášeného Tom Restaurantu z Uherského Hradiště se špičkovou thajskou, vietnamskou a japonskou kuchyní.

 

Kavárna KAFE NA ROHU oslaví v závěru června 2. narozeniny v Obchodním domě, návštěvníkům nabídne 28. až 30. června skleničku prosecca jako dárek ke snídani a akci na kávu 1 + 1, v poslední školní den navíc zve děti za vysvědčení na zmrzlinu za symbolickou desetikorunu.

 

 

Bistrotéka Valachy chystá v létě další dva tematické gastro víkendy: 12. až 14. 7. bude Pivo a tatarák, 9. až 11. srpna Ryby a mořské plody

 

Děti, které si zajdou do Obchodního domu v létě na zmrzlinu, k ní v Bistrotéce Valachy, KAFE NA ROHU a Delikaně dostanou jako dárek barevný balonek.

Více na www.obchodnidum.cz

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA