Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Čtyři jednotky hasičů vyjížděly k ohlášenému požáru v Poteči

date_range 16.Zář, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Výjezd hasičů u požáru v Poteči. Foto: redakce

Ve čtvrtek 15. září odpoledne přijalo operační středisko hasičů oznámení o požáru uvnitř sklepa rodinného domu v Poteči. Požární poplach byl vyhlášen v 16.20 hodin.

 

Na místo jako první dorazili profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky. Povolány byly také dobrovolné jednotky Poteč, Horní Lideč a Valašské Klobouky.  „Jednalo se o zahoření bojleru, hasiči odvětrali sklep. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na 50 tisíc korun,“ uvedla mluvčí hasičů por. Mgr. Lucie Javoříková. Ke zranění osob nedošlo.

 

Hasiči ve čtvrtek zasahovali také  u událostí, způsobených rozmary počasí

 

Odpolední prudké deště a silnější vítr zasáhly i Zlínský kraj. Profesionální a hlavně dobrovolní hasiči zasahovali u celkem 16 událostí, způsobených rozmary počasí.

 

Jednalo se o čerpání vody ze sklepů, čištění kanálových vpustí a propustků a to hlavně na Vsetínsku. Zde hasiči řešili celkem 12 událostí. Dvakrát vyjížděli na Kroměřížsku. Vítr způsobil pád stromu a poškození reklamního billboardu na Zlínsku.

 

Foto: HZS

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA