Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cvičení pro Barunku přineslo 120 tisíc korun

date_range 30.Pro, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Dne 19. 12. 2018 se ve Slavičíně uskutečnilo cvičení, které široké okolí dlouho nezažilo. Tým FIT&CORE uspořádal cvičení pro Barunku Ordeltovou z Brumova-Bylnice. Barunka má rozštěp páteře a v budoucnu bude potřebovat rehabilitační pomůcky.

 Cvičení pro Barunku ve Slavičíně uspořádal tým FIT&CORE

Všechny vybrané peníze za vstupné, k tomu dobrovolní dárci z okolí a dokonce se vybíralo i v Karviné (SPARTAN TRANINING GROUP KARVINÁ) se podíleli na téhle mimořádné akci. Výsledek je až neuvěřitelný, neboť za pouhých 14 dní se vybralo celkem 120 440 Kč!

 Výsledek je až neuvěřitelný

„Nikdo z nás tolik nečekal, ale solidarita lidí byla neskutečná," poděkovali za tým FIT&CORE- Patrik Timčák, Diana Fojtů a Tomáš Plášek. K poděkování se připojila i rodina Ordeltová.

 Rodina Ordeltova si převzala šek

Velké dík patří městům Brumov-Bylnice a Slavičín, taktéž firmám v okolí, sportovnímu klubu FC Brumov, BULDOGS TEAMU, SPARTAN TRANINING GROUP KARVINÁ, projektu CHARITY JAM a hlavně široké veřejnosti.

Všem patří respekt a poklona.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA