Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklista nepřežil střet s kamionem

date_range 03.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí 3. října před jednou hodinou odpolední u Halenkova. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. „Osmatřicetiletý cyklista ze Vsetínska jel na svém kole od obce Huslenky. Z dosud nezjištěných příčin náhle přejel se svým kolem do protisměru. Stalo se tak ve chvíli, kdy daným úsekem projížděl od obce Halenkov dvaašedesátiletý řidič s nákladním vozem Mercedes. Došlo k čelnímu střetu," popsal tiskový mluvčí vsetínských policistů Vladislav Malcharczik. Posádka zdravotnické záchranné služby prováděla resuscitaci cyklisty, ale i přes veškerou snahu se život muže nepodařilo zachránit.

Cyklista nepřežil střet s kamionem                   foto: PČR

Na místě zasahovali dobrovolní hasiči z Halenkova. Za několik minut se k nim připojili i profesionální hasiči ze Vsetína. „Na komunikaci mezi obcemi Halenkov a Huslenky došlo ke střetu cyklisty s nákladním vozidlem. Hasiči zajistili místo tragické události, která si vyžádala uzavření provozu na celé komunikaci. Následně byl provoz v jednom pruhu otevřen. Po půl druhé ukončily obě jednotky svůj zásah a vrátily se na své stanice," uvedl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Jedná se o druhou letošní smrtelnou dopravní nehodu v okrese Vsetín, kdy zemřel cyklista. Policisté u řidiče náklaďáku provedli dechovou zkoušku, která byla negativní.

Provoz na komunikaci byl pár minut po čtvrté hodině odpoledne zcela obnoven.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA