Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklista si nedával pozor

date_range 01.Čvn, 2015 featured_play_list Aktuality

 

S teplejším počasím se na silnicích objevilo více cyklistů, to se projevilo i na počtu dopravních nehod. Od pátku do dnešního rána evidují policisté v našem kraji čtyři dopravní nehody s účastí cyklistů.

Jedna z nehod se stala v sobotu 30.5. o půl jedné odpoledne v Novém Hrozenkově, kde dvaasedmdesátiletý místní cyklista nedal přednost v jízdě dvaatřicetiletému místnímu řidiči ve Škodě Octavii.

Cyklista nedal přednost projíždějícímu vozu                     foto PČR

„Cyklista vyjel z autobusové zastávky a při přejíždění silnice kolmo na druhou stranu přehlédl oktávku, které vjel přímo do jízdní dráhy. Po střetu upadl cyklista na vozovku a utrpěl lehké zranění, se kterým ho odvezla rychlá záchranná služba do nemocnice, kde zůstal hospitalizován," popsala nehodu mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

Dechové zkoušky byly u obou účastníků dopravní nehody negativní. Nehodu vyřešili policisté uložením blokové pokuty.

-tz-   

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA