Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklistickou Poteč Tour čeká jubilejní ročník

date_range 30.Zář, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Letos připravují pořadatelé z TJ Družstevník Poteč již 10. ročník cyklistického závodu Poteč Tour. Závod je naplánován na sobotu 3. října 2009. Prezentace závodníků začíná ve 12 hodin, průběžný start jednotlivých okruhů pak proběhne úderem 14. hodiny.

„Závod začíná i končí v našem sportovním areálu. Trať je podle věkových kategorií rozdělena na tři rozdílně obtížné trasy," uvedl jeden z organizátorů závodu Zdeněk Tvarůžek. První trasa v délce 30 km vede na Jeleňovskou, druhá na Královec je dlouhá 23 km a itinerář třetí čtyřkilometrové provede cyklisty po okolí obce Poteč.

 

Poteč Tour 2007   foto St.Fuks

 
fotogalerie 2007
 
Trasa Poteč má dvě soutěžní kategorie pro kluky i holky. Na Královec se vydají celkem tři soutěžní kategorie. A to mužů, žen a dorostu. Trasa Jeleňovská má pouze jednu společnou kategorii. „Vyhlášen bude samostatně i nejstarší a nejmladší účastník závodu. Pro závodníci na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích máme připraveny věcné ceny," upřesnil Tvarůžek.

Podmínkou k účasti je technická způsobilost kola, cyklistická helma a startovné. „Věříme, že vyjde počasí. Závod se totiž pojede jen pokud nebude pršet. Těšíme se na hojnou účast všech příznivců horské cyklistiky," dodal závěrem Zdeněk Tvarůžek.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA