Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklistickou Poteč Tour čeká XII. ročník

date_range 27.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
12. ročník populárního cyklistického závodu Poteč tour 2011 se jede v sobotu 2.července. Organizaci závodu mají už podruhé na starosti pořadatelé z SDH Poteč. Prezentace závodníků začíná ve 13.30, průběžný start jednotlivých okruhů pak proběhne úderem 15. hodiny.

„Závod znovu začíná i končí v centru obce u budovy obecního úřadu. Trať je rozdělena na tři rozdílně obtížné trasy," uvedl jeden z organizátorů závodu Josef Vlček. První trasa v délce 30 km vede z obce Poteč na Jeleňovskou, druhá na Královec je dlouhá 23 km a itinerář třetí čtyřkilometrové provede cyklisty po okolí obce Poteč.

 

Poteč Tour      foto St.Fuks

 
Podmínkou k účasti je technická způsobilost kola, cyklistická helma a pětasedmdesátikorunové startovné, které však platí jen dospělí. „Závod se pojede za každého počasí. Těšíme se na hojnou účast všech příznivců horské cyklistiky," dodal Josef Vlček.

Info telefon 737 432 579

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA