Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklistka se srazila s osobním vozem

date_range 23.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Kriminalisté nadále zjišťují informace ke včerejší srážce osobního vozidla a cyklistky v obci Horní Lideč. Cyklistka utrpěla těžké zranění.

V neděli 23. dubna krátce po čtvrté odpoledne došlo v prostoru kruhového objezdu v obci Horní Lideč ke srážce osobního vozidla Volkswagen s cyklistkou. Cyklistka vjela na kruhový objezd od obce Střelná, řidič Volkswagenu s německou poznávací značkou od obce Lidečko. Po několika metrech došlo ke střetu. Cyklistka upadla na vozovku.

Místo nehody                      foto: PČR

„Osmapadesátiletá cyklistka z Valašskokloboucka utrpěla při nehodě těžké zranění a byla převezena do nemocnice. Řidič osobního vozidla osmasedmdesátiletý cizinec zraněn nebyl. U obou provedli policisté dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem. U obou byly tyto zkoušky negativní. Celková škoda na vozidle činí tisíc korun, tatáž škoda je i na kole. Kriminalisté k šetření této události přizvali znalce z oboru dopravy," informoval tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

Provoz na komunikaci byl po dobu práce kriminalistů a dopravních policistů omezen. Ze směru od Lidečka policisté odkláněli dopravu přes vedlejší komunikaci kolem Kačabaru. Stejnou cestu museli zvolit i řidiči jedoucí směrem od Střelné do Valašských Příkaz. K plnému zprovoznění došlo o půl osmé večer.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA