Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklostezka Bečva v sobotu zahájí sezonu

date_range 27.Dub, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Otevírání sezony na cyklostezce Bečva se blíží. Cyklisté od Hranic až po Velké Karlovice šlápnou do pedálů už tuto sobotu 30. dubna. Pro ty, kteří nebudou mít na projížďku chuť, je připravena přehlídka veteránů u městských lázní. Odpolední doprovodný program pokračuje u zimního stadionu Na Lapači.

U Splavu ve vsetínské části Ohrada bude živo už od 9 hodin. Hromadné šlápnutí do pedálů za účasti představitelů města je plánováno na 10 hodin. Pojede se proti proudu Bečvy směrem do Velkých Karlovic.

Na trase cyklostezky budou dvě stanoviště. První bude na Kolibě U Splavu v obci Hovězí, kde každý účastník akce dostane drobné občerstvení. Méně zdatní cyklisté nebo rodiny s dětmi, jež nebudou chtít v jízdě pokračovat, se mohou vrátit zpět do Vsetína. Pro zdatnější cyklisty bude k dispozici druhé stanoviště ve Velkých Karlovicích (v IC v Karlovském Muzeu).

Pro ty, kteří chtějí strávit sobotní dopoledne jinak než jízdou na kole, je připraven zábavný program u městských lázní. Mezi půl 11 a 12 hodinou mohou obdivovat veterány AutoKlubu Rožnov pod Radhoštěm, kterých by se mělo na parkovišti vystřídat přibližně čtyřicet. Přehlídku bude komentovat moderátor rádia Valašsko. Akce pokračuje od 12 hodin u zimního stadionu Na Lapači, kde se konají Pivní slavnosti.

Mediálními partnery akce Otvírání sezony na cyklostezce Bečva ve Vsetíně jsou Vsetínské noviny, Valašský deník, Týdeník Jalovec, Český rozhlas, Rádio Valašsko, TV Beskyd a Valašské internetové noviny.

Marie Šidlová

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA