Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklostezku budou propagovat společně

date_range 25.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 

Průjezdní města a obce budou při propagaci nové Cyklostezky Bečva postupovat společně. Dohodli se na tom jejich zástupci při dnešní schůzce v Rožnově pod Radhoštěm. „Budeme-li vydávat tištěné materiály na vlastní náklady nebo z prostředků rozvojových agentur, budou vždy společné," potvrdil valašskomeziříčský místostarosta Jiří Pernický (nezávislý).

Cyklostezka bude součástí takzvané cyklodálnice C1. Povede od horských pramenů Bečvy až k jejímu soutoku s Moravou. Letos na jaře má být dokončena stavba úseků z Velkých Karlovic přes Vsetín, Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm do Horní Bečvy, respektive z Tovačova do Hranic na Moravě. Města a obce ji budují za vydatné finanční podpory evropských fondů.

„Starostové tří měst vsetínského okresu a šesti radnic z Přerovska by měli v dubnu podepsat memorandum o spolupráci při budování a propagaci Cyklostezky Bečva," prozradil místostarosta. Termíny otevření jednotlivých úseků cyklistům, in-line bruslařům a chodcům se upřesňují, stejně jako záležitosti okolo provozního řádu. „Diskutujeme o tom, zda provozní řád vůbec schvalovat, když se na cyklostezku vztahuje zákon o provozu na pozemních komunikacích," vysvětlil Jiří Pernický.

Další informace o Cyklostezce Bečva lze nalézt na nově vytvořených webových stránkách www.cyklostezkabecva.com .

Josef Beneš

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA