Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Cyklus Divadlo dětem uzavře pohádka Kráska a zvíře

date_range 11.Dub, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Divadelníci ze souboru Tyjátr

Závěrečné představení dalšího ročníku cyklu Divadlo dětem se blíží. Již v neděli 14. dubna sérii uzavře pohádka z pera Františka Hrubína Kráska a zvíře. Příběh obětavé lásky, která dokáže změnit i strašlivou podobu, se odehraje tradičně od 16 hodin v Divadle v Lidovém domě. Představení je věnováno dětem od 8 let.

 

„Krásná dcera zchudlého kupce se dobrovolně vydá do zakletého zámku uprostřed hlubokých lesů, aby zachránila svého otce. Zde prožije hrůzný i nečekaně láskyplný vztah s tajemným monstrem,“ představují děj pohádky divadelníci z hostujícího souboru Tyjátr. Objeví dívka, která žije v přepychu na zámku, kdo je zaklet do podoby netvora? To v pohádce Františka Hrubína v režii Radka Chmely prozradí herci Tomáš Krajča, Lukáš Laciga, Natálie Matyáková, Dušan Mikeštík, Blanka Gabrhelíková a další.

 

 

„Délka představení je 100 minut. Představení je vhodné pro děti od 8 let a proběhne s přestávkou,“ uvádí Zdeněk Holoubek z pořádajícího Domu kultury Vsetín. Předprodej vstupenek na představení je spuštěn, i tentokrát platí benefit v podobě symbolického vstupného pro doprovod dítěte v ceně 1 Kč. Nárok na jednu zvýhodněnou vstupenku je podmíněn nákupem jedné vstupenky za plnou cenu. K jedné vstupence za plnou cenu nelze zakoupit více než jednu zvýhodněnou vstupenku pro doprovod. „Děkujeme za vaši přízeň a zájem o dětská představení. Těšíme se, že se budeme opět na podzim setkávat u nových příběhů, pohádek a dobrodružství v dalším ročníku cyklu Divadlo dětem,“ dodává za pořadatele Zdeněk Holoubek.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA