Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Další etapa rekonstrukce Lapače skončila

date_range 29.Srp, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Třetí etapa rekonstrukce zimního stadionu ve Vsetíně je dokončena. „Zhotovitelská firma opravila šatny pro hokejisty z hostujících týmů, žákovské šatny, vstup na ledovou plochu, dále vybudovala nové zastřešení střídaček a kamenný obchod pro fanoušky," vylíčil vsetínský starosta Jiří Růžička s tím, že hokejisté hrají přípravná utkání na ledu s novou technologií bělení a lajnování.

 Další etapa rekonstrukce stadionu skončila                      foto: HC Vsetín

Vedle stanoviště pro imobilní fanoušky vzniklo nové sociální zařízení. „Jsem tomu rád, o lední hokej má totiž zájem stále více lidí s postižením, což vidíme v zaplněnosti jejich sektoru," řekl Jiří Růžička. Práce přišly město na devět milionů pět set padesát tisíc korun. Z této částky zaplatí osmnáct procent Zlínský kraj, tedy přes milion šest set sedmdesát tisíc korun. Opravovat se zimní stadion bude i v příštích dvou letech. Celkově obnova, která byla zahájena v roce 2016, přijde zhruba na padesát milionů korun.

 Další etapa rekonstrukce stadionu skončila                      foto: HC Vsetín

„Stadion na konci devadesátých let zažil šest extraligových titulů. Nyní vsetínští hokejisté hrají Na Lapači první ligu," přiblížil vedoucí provozu zimního stadionu Petr Propš.

 Další etapa rekonstrukce stadionu skončila                      foto: HC Vsetín

Stadion Na Lapači má kapacitu 5 400 míst, z toho 1 700 míst k sezení a 3 400 míst ke stání. V objektu je návštěvníkům k dispozici provozovna občerstvení s denním provozem, čtyři bufety, které jsou v provozu při hokejových zápasech, VIP salónek.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA