Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Další noční požár ve Velkých Karlovicích

date_range 24.Kvě, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Škodu ve výši asi 170.000 korun způsobil požár osobního vozidla, ke kterému byly ve středu 24. května v 01:47 hodin vyslány jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Vsetína, Karolinky a Velkých Karlovic. Jen o den dříve shořel ve Velkých Karlovicích objekt pily.

V době příjezdu první jednotky na místo hlášené události bylo osobní vozidlo zn. Opel požárem zasaženo v celém rozsahu a plameny se šířily na dřevěné konstrukce přístřešku, pod kterým bylo vozidlo zaparkováno. Částečně byly plameny zasaženy i poblíž vysazené ozdobné dřeviny.

Další noční požár ve Velkých Karlovicích, tentokrát shořel automobil               foto: HZS

„Kromě vody museli hasiči k uhašení požáru použít také pěnidlo. Z požárem poškozeného palivového potrubí vozidla unikal benzin, který podpořil intenzitu hoření," upřesnil tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Po třiceti minutách od příjezdu první jednotky se podařilo požár zlikvidovat a zabránit celkovému zničení přístřešku.

K uhašení museli hasiči použít také pěnidlo               foto: HZS

„Příčinu vzniku požáru budou vyšetřovatelé hasičů a policistů zjišťovat v průběhu dnešního dne. Místo požáru bude také ohledáno speciálně vycvičeným psem pro zjišťování zbytků hořlavých kapalin na požářišti," dodal Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA