Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Další seniorka okradena o úspory

date_range 03.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ve čtvrtek 2. srpna krátce po jedné hodině odpoledne oslovily dvě cizí dámy dvaaosmdesátiletou ženu na ulici ve Vsetíně. Zdvořile se jí představily jako sociální pracovnice, které jí nesou přeplatek. Další konverzace mohla probíhat asi takto:

„A kolik mi vrátíte?" zeptala se seniorka. „Paní, to nevím z hlavy, musíme se podívat. Však pojďme k vám dovnitř, tam bude aspoň klid," nechaly se ženy pozvat a drze se usadily v kuchyni. „Máme pro vás tisíc korun, paní, jste ráda? Podívejte, ale mám jen dvoutisícovku, takže vás poprosím, abyste mi tisíc korun vrátila." Stará žena, která je ráda za přeplatek i vcelku milou společnost, odchází do druhého pokoje.

V tom se druhá zlodějka zeptá: „Prosím vás pěkně, mohla bych si u vás odskočit, už to nevydržím." Seniorka, která se vrací s penězi, svolí: „Ale samozřejmě, záchod je za těmito dveřmi."

„Paní a k tomu přeplatku mám pro vás ještě dárek! Podívejte, to je pěkné, že?" Ukazuje staré ženě pachatelka, která zůstala v kuchyni, prošívanou deku. Roztáhne ji tak, že není vidět vstup do pokoje, ze kterého paní před chvilinkou brala peníze. Druhá žena mezitím pochopitelně oželí návštěvu toalety a jde krást.

Obě pachatelky se pak spokojeně rozloučily a odešly. To, že přišla o všechny úspory – asi třicet tisíc korun, zjistila seniorka o chvíli později.

Přestože policisté ihned vyhlásili pátrání po zlodějkách, doposud se je nepodařilo dohledat. V případě dopadení jim za slabošské a nemorální okradení stařenky hrozí až dvouleté vězení.

-tz- Jana Macalíková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA