Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Daňová přiznání můžete odevzdat do sběrného boxu

date_range 23.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Finanční úřad ve Valašských Kloboukách. Foto: archiv redakce

Finanční správa upřednostňuje a umožňuje podat daňové přiznání k dani z příjmů „bezkontaktně“ – elektronickou formou, a to až do 1. června 2021. Nadále platí, že kromě této možnosti je možné vyplněné formuláře také zaslat poštou nebo vhodit do sběrného boxu nejpozději 3. května 2021, a to bez jakýchkoliv sankcí.

 

A právě takovýto box byl zprovozněn i ve vstupních prostorách budovy Úřadu práce ve Valašských Kloboukách a Územního pracoviště finančního úřadu. Box je přístupný daňové veřejnosti v úředních hodinách Úřadu práce a jeho obsah je pravidelně zpracováván tak, aby nedocházelo k neodůvodněným prodlením.

 

„V rámci vládních opatření proti šíření koronaviru byla finanční správa nucena omezit provoz na územních pracovištích v režimu 2+2, který je zaveden na územním pracovišti finanční správy ve Valašských Kloboukách. Tato omezení budou i nadále průběžně reagovat na vládní opatření a možnosti finanční správy, a jakmile to situace umožní, bude pracoviště daňové veřejnosti opět zpřístupněno. Věříme, že přijatá opatření za součinnosti Úřadu práce alespoň částečně usnadní občanům komunikaci s daňovou správou v současné nepříznivé situaci,“ uvedl Ing. Michal Holík ředitel sekce Územního pracoviště ve Vsetíně.

 

Dalšími možnostmi pro předložení daňových přiznání příslušnému správci daně jsou:

1. zaslání podání prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb (obvykle Česká pošta)

na adresu územního pracoviště ve Valašských Kloboukách Smetanova 1076,

2. prostřednictvím portálu „moje daně.cz“ viz: www.mojedane.cz,

3. prostřednictvím datové schránky (pro uživatele systému datových schránek),

4. předáním na nejbližším osobně přístupném pracovišti ve Vsetíně v úředních hodinách.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA