Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dárci krve přijali poděkování na valašskokloboucké radnici

date_range 31.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Ve středu 27. března byli na valašskokloboucké radnici přivítáni čtyři dárci krve, kteří mají za sebou jubilejní bezpříspěvkové odběry. Místostarosta Karel Ptáček jim jménem města Valašské Klobouky poděkoval za lidský přístup a předal jim dárkové poukázky na zdravou výživu. Za místní skupinu Českého červeného kříže dárcům vyjádřila uznání Eva Fialová, která věnovala oceněným dárkový koš plný vitamínů.

 

„Díky mnohonásobným odběrům na Hematologicko-transfúzním oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se tito dárci zasloužili o nedocenitelnou pomoc lidem, kteří se ocitli v závažných zdravotních situacích, prodělali těžké operace či úrazy. Za to jim patří naše upřímné poděkování,“ uvedl místostarosta Karel Ptáček. Dodal, že věří, že se dárci z řad klobouckých občanů stanou také příkladem pro ostatní.

 

K oceněným patřili Oldřich Kužela z Valašských Klobouk a Jan Kostka ze Smoliny, kteří absolvovali 50 odběrů, a dále Vlastimil Švach z Valašských Klobouk a Miroslav Čanda ze Smoliny, kteří už dokonce pokořili milník 60 bezpříspěvkových odběrů krve.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA