Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dareband vystoupil online. Na konto sbírky přibylo 29 000 Kč

date_range 25.Úno, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Dareband. Foto: archiv kapely

Ve čtvrtek 25. února odstartovala vystoupením kapely Dareband série živých přenosů z malého sálu Domu kultury Vsetín s názvem Z kulturáku do obýváku. V těchto přenosech se budou každý druhý čtvrtek v nadcházejících měsících představovat hudební kapely a interpreti rozličných žánrů. Koncerty jsou přenášeny na Facebookové stránce Domu kultury Vsetín a jsou realizovány za finanční podpory Města Vsetín.

 

„Oslovit kapelu Dareband byla skvělá volba. V jejich bohatém hudebním programu doplněném o zkušené a vtipné průvodní slovo basáka Dana Káčera, který pohotově komunikoval s fanoušky prostřednictvím chatu, nebyla žádná slabá chvilka. Atmosféra se velmi podobala živému koncertu, i když v malém sále vsetínského domu kultury byli v danou chvíli pouze lidé z tvůrčího týmu a muzikanti. Z kapely rychle opadla počáteční nervozita a muzikanti se na pódiu příjemně uvolnili,“ uvedl za realizační tým DK Zdeněk Holoubek.

 

O široké posluchačské přízni kapely Dareband svědčí také čísla z jejich streamovaného koncertu, který současně sledovalo v daný okamžik živě na 370 lidí. Pár hodin po odvysílání premiéry na Facebooku DK už čísla překonala hranici šest tisíc zhlédnutí.

 

„Odezva, v podobě takřka 400 nesmírně povzbudivých a pozitivních komentářů, pozdravů, díků směrem ke kapele za krásné písničky, organizátorům za pěkný večer a komplimenty ke zvuku a technické stránce provedení přenosu, nám všem realizátorům akce dodala novou energii a sílu v této kulturně „vzduchoprázdné“ době. Sledovali jste nás nejen na Vsetíně a z různých koutů Valašska, ale přicházely nám reakce také z Chocně, Olomouce, České Sibiře, Uherského Hradiště, Plzně, Brna, Zlína, Čeladné, z jižních Čech, Krkonoš, Prahy, Tachova, Kroměříže, Pálavy, ze sousedního Slovenska, Německa, ba dokonce i z Francie a Karibiku,“ upřesnila Petra Vaňková, jednatelka Domu kultury.

Zázemí živého vysílání

Mezi komentáři byl také vzkaz od rodiny, které byla určena dobročinná veřejná sbírka vyhlášená Vsetínskou nemocnicí na pomoc její pracovnici v důsledku tragické rodinné události, na kterou jsme během přenosu upozorňovali. „Celá rodina Bučkova Vás sledujeme a z celého srdce za tento krásný DAR děkujeme! Zdraví rodina Bučkova. Hraje Vám to perfektně,“ napsala Ivana Bučková. A že i toto poslání koncertu bylo splněno, deklaruje výsledek: V průběhu koncertu a následujících minut přibylo na konto veřejné sbírky více než 29 000 Kč od tří desítek dárců.

 

Poděkování pak přidala i ředitelka Vsetínské nemocnice, zřizovatele sbírky, Ing. Věra Prousková: „Děkujeme za propagaci naší sbírky i poděkování zdravotníkům, které zaznělo v průběhu večera. Byl to příjemný kulturní zážitek, který potěšil řadu sledujících. Kapela Dareband byla výborná a živý přenos zvládla na jedničku.“

 

O své dojmy se za kapelu Dareband po skončení on-line koncertu podělil basista a průvodce večerem Daniel Káčer: „Za sebe musím říct, že ze začátku jsem byl hodně nervózní, protože jsem nevěděl, do čeho jdeme. Ale po několika písních se to zlomilo a myslím, že panovala super atmosféra. Moc mi pomohly zvukové efekty smíchu a potlesku, a také vždy překvapily a potěšily vzkazy od fanoušků. Takže spokojenost, realizační tým pracoval na jedničku a myslím, že jsme si to ve finále opravdu užili. Přiznám se, že tak spokojený jsem už z koncertu dlouho neodcházel.“

 

Další on-line koncert připravuje DK Vsetín na 11. března v 19 hodin, kdy bude hostem mladá zpěvačka Kamila Polonyová s Danielem Jakubíkem. Těšit se můžete na jejich novou tvorbu i na chat s oběma umělci.

 

ZÁZNAM KONCERTU DAREBANDU ZDE: www.facebook.com/dkvsetin/videos/1487878888085194

 

 

regionvalassko.cz

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA