Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dárek na Valentýna? Marmové masáže ve Valašských Kloboukách

date_range 10.Úno, 2024 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační foto

Tajemství ajurvédy a odměna pro klientky pravidelně pečující o své zdraví a krásu. Vnitřní krása vychází přirozeně na povrch. Ajurvédská terapie kromě odblokování těla odblokovává i psychiku.

 

Uvolněná zrelaxovaná žena uvolní stres a bloky v sobě. Vyhlazená tvář a uvolněné pohyblivé tělo je odměnou. To že vše probíhá uvnitř těla po aplikaci zaktivování marmových bodů nevidíme. ale cítíme.

 

Základem venkovní krásy … odžas …. tedy charisma, přitažlivosti …. je vyladění těla jako hudebního nástroje. Účinek je okamžitý.

 

Své pocity po ajurvédské masáži popsala jedna z klientek. Její názor si můžete poslechnout:

 

Dbejme na prevenci. Přijít, až máme bolesti je sice pak náročnější, ale i to se dá zvládnout 😊

 

Právě ajurvédská masáž se v dnešní době stává čím dál více populární pro svou schopnost uvolnit celé tělo i mysl od každodenního stresu a jako jedna z mála technik dokáže účinně působit na vylučování toxinů.

 

Dárkové poukazy

 

 

Možnost zakoupení valentýnského poukazu na ajurvédu pro Vaše poklady. Stačí zavolat nebo napsat na telefon 777 319 447  a já vám ihned poukaz zašlu emailem, poštou popř. předám osobně.

Dárkové poukazy je také možné zakoupit v prodejně Andy Boom ve Valašských Kloboukách, Komenského 100/3.

Lenka Wichtorová
Ajurvédská terapeutka

 

+420 777 319 447

Květná, Valašské Klobouky

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA