Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dechová hudba Valaška zahraje na TV Noe

date_range 15.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Premiéra je v neděli 18. dubna v 13.25 hodin

Všechny příznivce lidové muziky a obzvlášť fanoušky dechové hudby Valaška z Valašských Klobouk jistě potěší nejnovější spolupráce této kapely s TV Noe. V loňském roce se televizní štáb rozjel do Valašských Klobouk, aby ve zdejším prostředí natočil s Valaškou pořad Muzikanti, hrajte. Jeho premiéru teď můžete na TV Noe sledovat v neděli 18. dubna v 13.25 hodin. Repríza bude v úterý 20. dubna v 16.15 hodin.

 

„V hudebním programu se diváci mohou těšit na vystoupení muzikantů Valašky složené z oblíbených písniček od autorské dílny rodiny Maňasů, ale zazní například i skladba My Way z repertoáru Franka Sinatry. Doprovodný blok pořadu nabídne povídání o muzikantské tradici našeho města a zdejším kulturním životě,“ uvedl kapelník DH Valaška Jaroslav Baloušek.

 

Kapela Valaška zve všechny diváky a přeje příjemný hudební zážitek.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA