Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dechovka Dúbravanka slaví 15 let

date_range 26.Kvě, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 30.5. proběhne v Kulturním domě Klobučan vystoupení dechové hudby Dúbravanka z Valašských Klobouk, k příležitosti jejich 15. výročí vzniku. Návštěvníci se mohou těšit na krásné, známé písničky, které zahraje jak kapela, tak sóloví hráči.

Kapela Dúbravanka byla založena v roce 1999 Kamilem Zúbkem, Miroslavem Fuskem, nynějším kapelníkem, a mnoha dalšími zapálenými muzikanty. Už od počátku se kapela zapsala do srdcí posluchačů a to nejen u nás na Valašsku, ale také po celé České republice a zahraničí. V průběhu historie se v kapele vystřídalo mnoho výborných muzikantů, které spojuje nadšení a láska k muzice.

Za dobu své existence natočila Dúbravanka 4 CD nosiče, na kterých jsou skladby známých autorů, opěvující krásu Valašska a jihovýchodní Moravy, které jsou pokladnicí lidových tradic, zvyků a písní, vyvěrajících ze života prostých lidí.

Dechová hudba Dúbravanka   foto archív kapely

„Všechny členy kapely Dúbravanka, ať ty současné nebo minulé, vždy spojovalo silné pouto přátelství a lásky k muzice. V tomto vidím velkou sílu kapely, kterou se snažíme předávat svým posluchačům na našich vystoupeních a chtěli bychom ji předat i na našem výročním koncertě," sdělil kapelník kapely Miroslav Fusek.

„Vždy nás těší úsměv a radost na tvářích lidí, co přijdou na naše vystoupení. Dodává nám to sílu a nabíjí energií. Proto doufáme, že se nás v pátek sejde co nejvíce a společně si užijeme večer plný nádherných písní," dodal Fusek.

Mimo Dúbravanky v programu vystoupí také kapela hudební školy ve Val. Kloboukách, ve které většina muzikantů z Dúbravanky v dětském věku začínala.

Po čas koncertu bude zajištěné občerstvení. Vstupné na akci je dobrovolné. Začátek akce je v 19:00.

Všichni jste srdečně zváni! -tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA