Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dejte tělu to co potřebuje. FIT&CORE už také ve Valašských Kloboukách

date_range 30.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Tým FIT&CORE

Ve středu 2. 10. 2019 proběhne první kruhový trénink na ZŠ Valašské Klobouky v čase: 16:30 – 17:30 hod.  Tým fitu rozšiřuje působiště, chtějí se tady usadit na delší dobu, počítají s pravidelnými lekcemi v tento den a čas.

 

„Je to pro nás další výzva, v Brumově, Slavičíně na Petrůvce, ve Štítné, Rokytnici a Šanově už působíme dlouhou dobu a společně jsme vytvořili  skvělou partu, kde se rádi vracíme, odreagujeme a hlavně dáme tělu to, co potřebuje – pohyb. S městem Valašské Klobouky jsme už dříve jednali, měli velký zájem, ale nebylo nás kde strčit,“  říká s úsměvem za tým FIT&CORE Patrik Timčák a dodává: Teď vše klaplo a na Klobouky se moc těšíme.“

 

 

Budou cvičit na základní škole, ale i v nových prostorech Calmare Spa (na městě), kde se taky připojí k trenerství jejich výborná trenérka DiDi a to i s ranní cvičením.  „Máme také velký zájem o rozvoj dětí a mládeže, zapojili jsme se do projektu právě ve Valašských Kloboukách, kde budeme přednášet na základní škole z hlediska pohybu, sportu a zdraví,“ popsal další člen týmu FIT&CORE Tomáš Plášek.

 

FIT&CORE pořádá různé akce a kondiční tréninky dětí a mládeže,  spolupracují s různými kroužky, spolky a pomáhají jim děti a mládež rozhýbat.

 

Chceš být u prvního tréninku v Kloboukách? Rezervace smskou na čísle: 731 157 885.

 

FB událost zde.

 

www.fit-core.cz

 

 

-pr článek-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA