Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Den otevřených dveří lákal na rally speciál

date_range 29.Říj, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 19. října 2018 se uskutečnil na Středním odborném učilišti ve Valašských Kloboukách již tradiční Den otevřených dveří. Návštěvníci se mohli dozvědět bližší informace o nabízených učebních oborech i o studijních oborech zakončených maturitní zkouškou. Součástí Dne otevřených dveří byla prohlídka budov, kde probíhá teoretická výuka, ale také přilehlých odborných pracovišť a dílen, které jsou součástí areálu. Zde studenti předváděli ukázky svých řemesel, aby zájemci získali bližší představy o daném oboru.

 Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti ve Valašských Kloboukách            fotogalerie  

Žáci oboru Mechanik opravář motorových vozidel připravili lákadlo v podobě rally speciálu Škoda Fabia Super S2000 a terénní buginy z dílny Orsák rally sport.

Pro deváťáky i širokou veřejnost byla připravena degustace výrobků studené kuchyně. Mohli si pochutnat na flambovaných palačinkách, dýňových specialitách nebo i nealkoholických koktejlech, které jim předváděli studenti oboru Kuchař – číšník.

 Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti ve Valašských Kloboukách            fotogalerie  

„Na Dnu otevřených dveří chceme ukázat, že jsme škola rodinného typu s dlouholetou tradicí, která má svým žákům stále co nabídnout. Již několik let přetrvává poptávka po našich absolventech na trhu práce, a proto si myslíme, že naše obory mají budoucnost a bohaté uplatnění. V současné době nabízíme mimo tradiční učňovské obory i nový maturitní obor Veřejnosprávní činnost, který v našem regionu nebyl zastoupen a zájem o jeho absolventy přetrvává i z důvodu získání odborných znalostí v daném oboru," informovala Eva Rohlenová.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA