Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Den pro dětskou knihu v lidčanské knihovně

date_range 28.Lis, 2014 featured_play_list Aktuality

 

29. listopadu, tedy den před první adventní nedělí, proběhne v knihovnách po celé republice již po deváté Den pro dětskou knihu. V Horní Lidči však půjde o premiéru této akce.

Pro děti a jejich rodiče či prarodiče jsme připravili zábavné odpoledne, které se celé bude točit kolem knih a to zejména kolem komiksu. Z Brna přijede ilustrátor dětských knih, časopisů a učebnic, autor pracovních listů a výukových materiálů Honza Smolík. Pod jeho vedením si děti ve zhruba dvouhodinové výtvarné dílně vytvoří vlastní komiks. Další dílnu povede Petr Řezníček ze Vsetína, který přiveze svůj plackovač a s dětmi bude vyrábět placky na připnutí s komiksovým motivem. A protože bude již těsně před adventem, nebude chybět ani zdobení perníčků. Lenka Pešková a Mirka Manová napečou voňavé perníčky ve tvaru knih a postaviček, které si děti mohou samy nazdobit.

ilustrační foto Knihovna Horní Lideč

Během celé akce se budou prodávat dětské knihy. Své vlastní přiveze jednak Honza Smolík, ale ke koupi budou také knihy vsetínského knihkupectví. Návštěvníci tak budou mít možnost nákupu knižních vánočních dárků.

Začínáme ve 14 hodin a všichni jste srdečně zváni.

V neděli 30. listopadu zase zveme do knihovny především kreativní ženy a dívky. S lektorkou Leonou Navrátilovou budeme vyrábět šperky z hmoty FIMO. Kurz začíná ve 13 hodin.

Věra Povalačová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA