Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Derby internacionálů přineslo tři branky

date_range 23.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Po dvou letech se opět utkali Internacionálové FC TVD Slavičín ve valašském derby se svými vrstevníky ze Štítné nad Vláří. Domácí borci měli hostům co oplácet, vždyť v minulém zápase ve Štítné inkasovali od domácího týmu hned čtyři branky a proto se na tento duel odvetný náležitě připravili.

Už v 5. minutě otevřel skóre zápasu Jiří Váňa, který zužitkoval velmi dobrou kombinaci slavičínských fotbalistů. Hosté zlobili domácí obranu pouze z brejků, když v nadějné šanci se ocitl Pinďák. V závěru půle utekl štítenské obraně Abrhám a zvýšil stav utkání na dvoubrankový rozdíl.

 

Slavičín vs Štítná   foto Lojza Strnad

 
Ve druhém poločase přidali Slavičané ještě na obrátkách a přikovali Štítnou na její polovinu. Výsledkem však byly pouze neproměněné šance a také nastřelené břevno. Definitivní podobu skóre zápasu dal nestárnoucí Jarda Smolek, který se z trestného kopu nemýlil. Výhra FC TVD byla naprosto zasloužená, kdy o něco mladší domácí tým prokázal svoji herní kvalitu.

Po utkání následovalo velmi přátelské posezení hráčů obou klubů v restauraci U rytíře Hugona ve Slavičíně.

Internacionálové FC TVD – Internacionálové Štítné n/Vl 3:0 (2:0)
Branky : Váňa, Abrhám a Smolek

 
-kos
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA