Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Deset představení pod šapitó: charitativní Týden kultury ve Velkých Karlovicích začíná

date_range 20.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Šapitó

Představení Šest tanečních hodin v šesti týdnech s Chantal Poullain a Martinem Krausem v hlavních rolích zahájí ve středu 21. srpna ve Velkých Karlovicích čtvrtý ročník charitativního festivalu Týden kultury na Valašsku. Ten potrvá až do 27. srpna a nabídne celkem deset představení, odehrávajících se v netradičním prostředí cirkusového šapitó. Akci tradičně zakončí populární Čtyři dohody a Pátá dohoda Jaroslava Duška.

 

„Festival i letos pomůže dobré věci. Charitativní podporu cíleně směřujeme do našeho regionu, letos prostředky obdrží mobilní hospic Strom života a rodina postižené Kristýnky Němcové z Velkých Karlovic,“ uvedl Tomáš Blabla, generální ředitel pořádajícího Resortu Valachy Velké Karlovice, který je součástí skupiny HP TRONIC.

 

Vedle Jaroslava Duška, jehož představení se převážnou měrou podílí na výtěžku, se v rámci programu představí i další pravidelní hosté: cirk La Putyka s nejnovějším představením Isole nebo Karel Roden s Janou Krausovou a komedií Vzhůru do divočiny. Komediální zážitek nabídne Caveman i ženská obdoba této populární one man show, novinka letošní divadelní sezóny Cavewoman. Městské divadlo Zlín v šapitó uvede úspěšnou komedii Testosteron, pro děti je připravena Kouzelná školka Michala Nesvadby a příležitost dostane i ochotnický soubor z blízkého Nového Hrozenkova.

 

 

Speciálně pro příležitost Týdne kultury vyrostlo v karlovickém údolí Léskové pod hotelem Lanterna cirkusové šapitó s kapacitou 600 míst, které spolu s menší párty zónou pro posezení a občerstvení podtrhuje jedinečnou atmosféru festivalu. Speciální nabídku připravil k Týdnu kultury hotel Lanterna, jehož hosté získají vstupenku v rámci ubytování.

 

Více o festivalu: www.tydenkultury.cz.

 

Program Týdne kultury na Valašsku 2019

·         21. 8. – Divadlo Bolka Polívky: Šest tanečních hodin v šesti týdnech (Chantal Poullain, Martin Kraus)

·         22. 8. – Cirk La Putyka: Isole – poslední místa

·         23. 8. – Studia DVA divadlo: Vzhůru do divočiny (Karel Roden, Jana Krausová) – vyprodáno

·         24. 8. – Michal Nesvadba a jeho Kouzelná školka

·         24. 8. – Městské divadlo Zlín: Testosteron

·         24. 8. – Cavewoman: Obhajoba jeskynní ženy

·         25. 8. – Ochotníci Nový Hrozenkov: Žena v trysku století

·         25. 8. – Caveman: Obhajoba jeskynního muže

·         26. 8. – Jaroslav Dušek: Čtyři dohody – vyprodáno

·         27. 8. – Jaroslav Dušek – Pátá dohoda – vyprodáno

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA