Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Déšť potrápil obyvatele Vysokého Pole

date_range 27.Čvc, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Lokální vydatné noční deště potrápily v úterý 26.července navečer a v noci několik obcí v regionu Valašských Klobouk a hasiči opakovaně vyjížděli na pomoc občanům po zaplavení několika sklepů domů a k dalším ohrožujícím stavům.

„Dvě minuty před desátou večer jsme vyjížděli do obce Vysoké Pole. Voda tady zaplavila nejméně tři rodinné domy," uvedl mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček. Dva majitelé domů si pomohli sami, a to odklonem valící se vody od domu, čímž zabránili dalšímu zaplavování a ohrožení majetku.

 

foto HZS Zlínského kraje     více fotek

 
„Ve třetím domě došlo k zaplavení sklepa a kotelny. Hasiči pomáhali se zmírňování následků natékající vody, kopali odvodňovací strouhy a odváděli vodu od domů," upřesnil mluvčí.

Problémy hlásila pár minut po dvaadvacáté hodině i obec Křekov. Místní komunikaci zaplavila stékající voda s bahnem a místo bylo špatně průjezdné. Během půl hodiny se však podařilo problémy vyřešit a nebezpečný stav odstranit.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA