Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti mohou svá vánoční přání odeslat přes Ježíškovu poštu

date_range 01.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality

Za zářícími okny vyhřátých domovů se v těchto dnech večer co večer objevují nové dopisy pro Ježíška. Malí pisatelé do nich ukrývají svá tajná přání, ať už zachycená v malovaných obrázcích, nebo ztvárněná pečlivým rukopisem. Letos ale máme pro děti jeden tip! Kdyby chtěly odeslání důležitého vánočního vzkazu urychlit, mohou svou zásilku odeslat přes Ježíškovu poštu, která od 1. prosince funguje v klobuckém informačním centru.

 

„Dobře víme, že dopis pro Ježíška je hned po prázdninových pohlednicích posílaných babičkám a dědečkům tím nejdůležitějším dětským psaním za celý rok. Proto budeme tyto mimořádné zásilky ze speciální poštovní schránky s největší pečlivostí předávat Ježíškově poště, aby byly doručeny včas,“ ujistila Sandra Novotná Kollerová z klobuckého infocentra. „Rodinám s dětmi napovíme, že cestou k nám se mohou zastavit na nádvoří podnikatelského centra, kde na ně vedle historické studny čeká sympatická rodinka sněhuláků, která se velice ráda fotografuje,“ prozradila.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA