Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti se mohou přihlásit k uměleckému vzdělávání

date_range 14.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: archiv ZUŠ Vsetín, odloučené pracoviště Horní Lideč

Stejně jako roky minulé, i letos se mohou děti přihlásit k uměleckému vzdělávání na Základní umělecké škole Vsetín, která působí také na mnoha pobočkách v okolních obcích.

 

ZUŠ Vsetín je státní školou s více jak 120letou tradicí. V současné době sídlí ve svém prvotním působišti ve Vsetíně a také na odloučených pracovištích v Horní Lidči, Valašské Polance, Lidečku a Jablůnce. Výuku poskytuje v oborech hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém. Přihlásit se lze i pomocí elektronické přihlášky, kterou najdete ZDE.

 

Foto: archiv ZUŠ Vsetín

 

„Škola od doby svého založení poskytla kvalitní uměleckou výuku mnoha generacím, nepřerušila činnost a stále plnila své poslání – rozvíjet umělecké vlohy dětí a mládeže, ovlivňovat osobnost žáka po stránce estetické a etické, obohacovat jeho citový život a rozvíjet touhu po kulturním zážitku a vyjádření. Stejné cíle si ZUŠ Vsetín klade i do budoucna – udržet a rozvíjet oblastní kulturní tradici, stejně jako tomu bylo v minulých desetiletích, vychovávat mladé umělce a účastnit se aktivně kulturních akcí v regionu,” uvedl ředitel školy Radim Trčálek.

 

Vedení školy věří, že příští školní rok proběhne výuka již po všechny měsíce ve škole a ne před monitorem.

 

 

 

Zápis do ZUŠ Valašské Klobouky pro školní rok 2021/2022

 

Děti jsou již velmi dlouhou dobu izolovány od běžného života, je potřeba napravit, co bylo napácháno na jejich křehké dětské osobnosti a nejlepší formou je právě kolektiv kamarádů, kde se budou cítit dobře, bezpečně, ale hlavně se jim dostane nádherné výuky, která je bude jistě bavit, naplňovat a formovat tím správným směrem. Ukáže jim pokroky ve vlastní tvorbě, ale, a to je velmi důležité, naučí se naslouchat, podporovat, hodnotit, přispívat ke zdaru společné práce, to jsou všechno atributy naprosto nezbytné pro náš život, a jak se říká “co se v mládí naučíš…”

 

Přijímací řízení (talentová zkouška) proběhne ve dnech 24. – 28. května 2021 od  13.30 – 17.00 hod. v budově ZUŠ ve Valašských Kloboukách nebo  na pobočce v Brumově-Bylnici.

 

I zde mohou noví zájemci o studium pro školní rok 2021/2022 mohou vyplnit a odeslat elektronickou přihlášku. Více najdete na stránkách ZUŠ Valašské Klobouky ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA