Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti se o prázdninách nudit určitě nebudou

date_range 28.Led, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Bohatý program pro děti a mládež připravilo na nadcházející pololetní a jarní prázdniny vsetínské středisko volného času Alcedo. Školáci a studenti se tak mohou těšit na různé turnaje, hry, soutěže, ale i tvoření.

Celodenní program je tak připraven už na pátek 29. ledna . „Na tento den jsme připravili v Klubu pro náctileté již druhý fotbálkový turnaj dvojic. Začíná po 13. hodině a týmy se mohou přihlásit již teď v odpoledním klubu v Alcedu", uvedl Jan Merenda, který celý turnaj organizuje. Kromě toho bude po celý den od 10 do 17 hodin pro zájemce otevřen i samotný klub, ve kterém zájemci najdou bezplatný internet, stolní hry, šipky, kulečník a další volnočasové hry.

Na své si během jednodenních pololetních prázdnin ale přijdou i menší děti. „Pro odvážné holky a kluky od 7 let jsme přichystali dobrodružnou hru Cesta za pokladem krkavce Roka, která se bude konat od 8 do 15 hodin v prostorách ALCEDA," zve k účasti ředitel Alceda Pavel Bartoň s tím, že sraz účastníků je od 8 do 9 hodin a zájemci si mají přibalit do tašky přezůvky a případně i svačinu.

Nudit se naše mládež nebude ani o jarních prázdninách, které na Vsetínsku proběhnou příští týden, tedy od 1. do 5. února. Kromě toho, že bude denně od 10 do 17 hodin ptevřen v Alcedu na Rybníkách tradiční klub Alceda, připravena je i řada dalších aktivit. „Pro děti od 7 do 11 let je připraven Klub pro školáky, ve kterém si mohou vyzkoušet v čase od 8 do 16 hodin různorodé rukodělné činnosti, hry venku i v místnosti, soutěže a další překvapení," uvedl Bartoň. Sraz dětí je vždy od 8 do 9 hodin v ALCEDU, s sebou je dobré vzít si přezůvky, svačinu a pití. Cena na každý den je 30 korun. „V ceně je materiál, lektor a pomůcky," vysvětlil ředitel Alceda.

 
Na jarní prázdniny Alcedo již tradičně připravilo lyžařskou a snowboardovou školu pro školáky. „Lyžování se koná ve Ski Areálu Troják. Celý kurz probíhá každodenním dojížděním do areálu. Zájemci se pod dohledem zkušených lektorů naučí základy lyžování a jízdu na vleku," poznamenal Bartoň. V tomto termínu jsou podle něj ještě volná místa. Cena kurzu je 1800 korun, přičemž v ceně je zahrnut skipas, lektor a doprava.

Program jarních prázdnin 2010

Pondělí
Dopoledne: pohybové, taneční a spontánní aktivity.
Odpoledne: čajovna, promítání filmů, deskové hry a klub (kulečník, fotbálek, internet, šipky…)

Úterý
Dopoledne: tvořivé a výtvarné aktivity, spontánní aktivity
Odpoledne: čajovna, promítání filmů, deskové hry a klub (kulečník, fotbálek, internet, šipky…)

Středa
Dopoledne: netradiční olympiáda, opičí dráha
Odpoledne: čajovna, promítání filmů, deskové hry a klub (kulečník, fotbálek, internet, šipky…)

Čtvrtek
Dopoledne: turnaj ve hře Člověče nezlob se (vlastní hru s sebou), tvořivá dílna
Odpoledne: čajovna, promítání filmů, deskové hry a klub (kulečník, fotbálek, internet, šipky…)

Pátek
Dopoledne: Karetní hry, BANG!, návštěva zookoutku, spontánní aktivity a hry
Odpoledne: čajovna, promítání filmů, deskové hry a klub (kulečník, fotbálek, internet, šipky…)

Cena programu je 30 Kč (Lektor, pomůcky),
pro děti od 6 do 10 let, každý den od 8 do 16 hod.

Po celý týden Lyžařská a Snowboardová škola pro školáky
Od 8 do 13 hod. ve Ski areálu na Trojáku

Volnočasový KLUB ALCEDA pro „náctileté"
Internet, kulečník, šipky, stolní fotbálky, výtvarné aktivity, stolní hry, nealko bar atd.
Otevřeno od 10 do 17 hod., vstup zdarma

Informace: Tel: 571417704, 571414228
e-mail: alcedo@alcedovsetin.cz

 
Eva Stejskalová
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA