Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti se pobavily na Putování s pohádkami

date_range 28.Čvn, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V neděli 27. června 2010 uspořádala Kulturní komise při OÚ Vlachovice akci s názvem Putování za pohádkami. Horké nedělní odpoledne přilákalo více než 70 dětí s rodinami. Putováním je provázely pohádkové postavičky, a tak si děti mohly zaskákat v pytli s Čertem a Káčou, poznávat motýly s Makovou panenkou, dělat kotouly s Křemílkem a Vochomůrkou, pracovat pilně jako Ferda Mravenec, potkat Hloupého Honzu, malovat se Šípkovou Růženkou, ukrást perníček v Perníkové chaloupce, zatančit si s vílami, utéct loupežníkům k Bystrozrakému anebo chytat rybičky s opravdovými vodníky.  
 

foto Mira Tkadlec    více fotek

 
Na konci stezky čekal děti táborák, kde si odpočinuly a snědly sladké odměny. Organizátoři věří, že se nedělní odpoledne vydařilo a budeme se těšit na další akce.

Pořadatelé také děkují všem dobrovolníkům, kteří pro děti pohádkové postavičky zahráli a také všem, kteří se na tomto úžasném putování podíleli.

Kulturní komise OÚ Vlachovice

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi