Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti se zúčastnily Nejmilejšího koncertu

date_range 28.Dub, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Také v Dětském domově ve Smolině se po novém roce naplno rozběhly přípravy a nácvik na regionální kolo akce s názvem Nejmilejšího koncertu. To proběhlo v polovině dubna v přerovském klubu Teplo. Jedná se o přehlídku zájmové umělecké činnosti dětí z dětských domovů, dětských domovů se školou, popřípadě dětských diagnostických ústavů a výchovných ústavů. Děti v regionálních kolech usilují o postup do celostátního nesoutěžního finále v oboru hudebním, tanečním, muzikálovém a literárně dramatickém.

„Naše děti měly možnost předvést výsledky svého snažení. Vystoupení, které společně s tetami nacvičily pod názvem Taneční všehochuť, se skládalo ze tří částí," uvedla vychovatelka domova ve Smolině Eva Sáblíková.

 

foto DD Smolina

 
V první cvičili ti nejmenší se svými staršími kamarády. Ve druhé části děvčata předvedla ladnost pohybů při břišním tanci a celá sestava vyvrcholila skvělým breakem v podání Ivana Kumana. Přestože všichni odvedli velmi dobrý výkon, v konkurenci třinácti dětských domovů z Olomouckého a Zlínského kraje to však na postup do celostátního kola nestačilo.

„Přesto bychom chtěli bychom poděkovat vedení ZUŠ ve Valašských Kloboukách a Domu Dětí a mládeže za možnost nácviku v „zrcadlových sálech" těchto zařízení, paní Janě Korgové za laskavé zapůjčení šátků pro břišní tance, paní Lence Ročákové, Kamilovi Bečákovi a Jiřímu Olšarovi za pořízení nahrávky k tomuto našemu vystoupení a všem ostatním za to, že nám fandili a drželi palce," dodala závěrem Eva Sáblíková.

 
-tz-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi