Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti si vyzkoušely i slaňování přes cvičák

date_range 29.Čvn, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 26. června pořádal Kynologický klub Horní Lideč „ Zábavné odpoledne pro děti." Již třetím rokem mohly děti společně se svými rodiči strávit pěkné předprázdninové odpoledne. Během bohatého programu si každý přišel na své. Na jednotlivých stanovištích děti soutěžily a rozvíjely své pohybové dovednosti. Velký zájem, především u těch starších, vzbudila lanová dráha – slaňování přes cvičák.

Rozmanitá byla jednotlivá vystoupení se psy. Přítomní shlédli výcvik mladých psů, ukázky sportovní kynologie ( poslušnost, obrany), agility a největším pobavením byla scénka „Tetina Jaruna a osobitý výcvik jejího psa".

 

foto pořadatelé    více fotek

 
Zejména chlapce zaujala ukázka modelářů se svými rychlými auty. Starší chlapci, ale i tatínci, zpozorněli při vystoupení děvčat s orientálními tanci. Pro všechny věkové kategorie dětí byly připraveny ceny a dárky. Nikdo neodešel domů s prázdnou a za to děkujeme hlavně našim milým sponzorům. Jan Slovák – S Market Horní Lideč a dalším.

Až do večerních hodin hudebně zpříjemnila atmosféru skupina Žáves.

Petr Daněk – ZKO Horní Lideč

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA