Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti svůj čas věnují potřebným lidem

date_range 18.Říj, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Děti z hornolidečského misijního klubka si Vás dovolí pozvat na misijní jarmark, který se uskuteční již tuto neděli (tj. 19. října 2014) v budově česko-slovenského mechanického betlému. Během jarmarku budou prodávat různé dekorační výrobky, medové perníčky, svícny, ozdoby, pohledy a přírodní dekorace, které sami vyrobili.

Misijní jarmark se v letošním roce koná podruhé. První se konal o velikonocích a členové misijního klubka na něm prodali věci za téměř deset tisíc korun. Takto získané peníze pomáhají chudým, nemocným a starým lidem v zemích jako je Indonésie, Uganda, Bangladéš nebo Srí Lanka a nesmí se použít na jiné účely. Financují se z nich ještě také různé vzdělávací, charitativní a sociální projekty, podporují školy, nemocnice nebo se realizují stavby. 

Misijní jarmark v Horní Lidči    foto organizátoři akce

O dílka dětí bývá vždy velký zájem, a jsou často už během hodiny vyprodané. Misijní jarmark začíná v neděli v deset hodin dopoledne.

Misijní klubko je parta správných kamarádů, kteří patří do Papežského misijního díla dětí a přes celý svět staví most. Jak? Svou obětí, službou, modlitbou nebo tvořivostí.

Ludmila Brousilová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA