Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti ve Slavičíně se dočkají nového hřiště

date_range 28.Dub, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Houpačky, kolotoče, prolézačky a další atrakce pro děti vyrostou na pozemku vedle Mateřské školy Vlára. Podle slov starosty Slavičína Jaroslava Končického by nové hřiště mohlo stát do letních prázdnin.

„V okolí žádné podobné hřiště s herními prvky pro malé děti není. Proto jsme se rozhodli jej vybudovat," uvedl starosta Končický.

K podobě samotného hřiště se mohla vyjadřovat rovněž veřejnost. „Nechali jsme vypracovat tři nabídky," informoval starosta. Kromě centrální herní sestavy, o jejíž podobě můžou obyvatelé rozhodovat v anketě, se děti mohou těšit například na trojitou a vahadlovou houpačku, kolotoč, houpadlo na pružině, balanční mostek, pískoviště, balanční kladinu a kůly.

„Výsledky ankety a názory veřejnosti pro nás budou jakýmsi vodítkem. Omezují nás ale finanční prostředky," dodal Jaroslav Končický. Město na zbudování hřiště vyčlenilo asi 800 tisíc korun.
Zbudování hřiště je součástí fyzické revitalizace čtvrti Vlára, která bude ještě zahrnovat obnovu chodníků, parkovišť, veřejné zeleně a mobiliáře.

Veřejnost mohla své připomínky posílat do 15. dubna. „V současné době probíhá soutěž," uzavřel Jaroslav Končický. (mad)

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA