Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti ve smolinském domově si koledování ujít nenechaly

date_range 20.Led, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Tříkrálová nadílka. Foto: DD Smolina

Letošní celostátní Tříkrálová obchůzka koledníků byla vzhledem k situaci s nemocí COVID -19 v naší republice zrušena. Děti z dětského domova ve Smolině si však tuto tradici nechtěly nechat ujít, a tak se alespoň improvizovaně „koledovalo“.

 

S pomocí tet si letošní Tři králové vyrobili papírové královské koruny, pláště nahradili přes ramena přehozenými mikinami a koledu? Tu přece znají, jenom si její slova trochu zopakovali. „V příběhu o Třech králích se vypráví, že tito mudrcové obdarovávali i lidi během cesty při svém putování do Betléma. Stejně jako kdysi dávno oni, mohl i náš Kašpar, Melichar a Baltazar, díky dobrotě a laskavosti sponzorů, obdarovávat svoje kamarády různými dárky. Ani v tomto roce tedy u nás Tříkrálová nadílka nechyběla a společně prožité chvíle právě končícího vánočního času byly pro nás všechny určitě příjemné,“ uvedla Eva Sáblíková, vychovatelka DD ve Smolině.

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA