Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti ve střelenské školce slavily karneval

date_range 26.Úno, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Uplynulý pátek 24. února byl pro školáky ze střelenské školičky zvláštním dnem. Konal se tam totiž karneval. „Nemohl jsem se dočkat. Už večer jsem se do školky moc těšil a vybral jsem si masku kovboje," říká hrdě jeden z nejmladších školáčků Daneček.

K vidění byly kostýmy pirátů, princezen, kostlivce či černokněžníka. „Kdo chtěl, mohl hned ráno do školky v masce přijít. Šlo o to, aby si děti karneval co nejvíce užily," vysvětluje učitelka Marie Tichá, která byla oblečena do masky víly.

Děti ve střelenské mateřské škole slavily karneval

Paní ředitelku mohly ten den děti potkat v převleku dalmatina. „Karnevalové veselí pořádáme letos po osmé a děti se na něj vždy moc těší. Celý den totiž mohou prožit v masce, kterou si samy vyberou, a ke které mají vztah," říká ředitelka mateřské školy Ludmila Bartošáková. A dodává: „Na páteční zábavu naváže pondělní fašankový průvod malých školáků po obci a v úterý zakončíme veselé aktivity pyžamovým dnem."

V březnu se děti mohou těšit na návštěvu místní pekárny s ukázkou pečení chleba či výlet za pohádkovým představením do divadla ve Zlíně.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA