Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti z dětských domovů závodily na Tesáku

date_range 21.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Konečně jsme byli na horách, kde byl mráz, foukal ledový vítr a hlavně padal sníh.

Ve dnech 15. 1. – 17. 1. 2016 se náš domov ze Smoliny zúčastnil závodů v lopatění. Akce se konala na Tesáku v Hostýnských horách. Po příjezdu na krásně zasněžené kopce jsme byli ubytovaní na chatě Slovan. Kromě sobotních závodů připravili organizátoři z Vizovic – Chrastěšovská pro všechny účastníky bohatý program. V nabídce byl ping – pong, výtvarná dílnička, taneční koberec, vizuální bowling, diskotéka a beseda se členy horské služby. Naše děti ze Smoliny – Anetka, Klaudinka, Tom a Mira se s chutí zapojili do všech aktivit.

Pobyt na Tesáku patří mezi příjemná zimní setkání             foto: archiv DD ve Smolině

I když medaili získala za náš smolinský tým pouze Klaudie, tedy druhé místo v kategorii mladších dívek, tak nám to neubralo na výborné náladě, která na horách o víkendu mezi všemi panovala. Pobyt na Tesáku patří mezi příjemná zimní setkání, kdy je možné potkat a pobavit se s kamarády z domovů ze Zlína, Vizovic, Uherského Ostrohu, Kroměříže, Uherského Hradiště a Nového Jičína.

Bc. Božena Naňáková, vychovatelka DD ve Smolině

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA