Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Děti ze školky dováděly na drakiádě

date_range 28.Říj, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Děti z mateřinky se na jedno podzimní odpoledne proměnily ve tvůrce nejrůznějších barevných draků a dráčků a v doprovodu svých maminek a tatínků si také vyzkoušely jejich pouštění. Mateřská škola Valašské Klobouky pro ně totiž připravila drakiádu spojenou se zábavným soutěžením na školní zahradě. Při výrobě draků dětem asistovali zkušení modeláři. Létající draci pak na louce soutěžili o to, který doletí nejvýš.
 

foto archiv MŠ

 
fotogalerie (externí odkaz)
 
„Uspořádali jsme nejen soutěž o nejvýše létajícího draka, ale na školní zahradě jsme připravili také mnoho dalších zábavných a vědomostních soutěží, do jejichž plnění se děti pouštěly s velkou chutí. V závěru odpoledne jsme si na táborákovém ohni opékali a zazpívali jsme si s kytarou," popsala program drakiády jedna z učitelek Markéta Čížová. Děti si odnesly diplomy i sladké odměny za své pečlivé pouštění draků a účast ve všech soutěžích. Největší odměnou jim ale určitě bylo společně strávené odpoledne v kruhu jejich kamarádů a rodičů.
 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA