Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dětský parlament uspěl se svým projektem

date_range 25.Úno, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Dětský parlament Vsetín uspěl v celorepublikovém projektu mobilního operátora s projektem „Pojďte s námi do pohádky". Cílem projektu je přiblížit dětem, veřejnosti, ale i návštěvníkům města prostřednictvím pohádkových postav město Vsetín.

„Máme radost, že náš projekt byl vybrán ve velké celorepublikové konkurenci. Je to pro nás výzva, nová zkušenost, ale zviditelnění Dětského parlamentu Vsetín, který se snaží zapojit děti a mládež nenásilnou formou do aktivit ve městě… ", uvedl hlavní koordinátor projektu Vladimír Hurta.

Akce proběhne ve třech etapách, formou her, soutěží, kvizu a dalších aktivit. V červnu začne pro ty nejmenší, pokračovat bude pro starší táborníky v měsíci srpnu a vyvrcholí pro širokou veřejnost na letošním Valašském záření.

 Zasedání k projektu (foto Vladimír Hurta)

„Jsme rádi, že Dětskému parlamentu vyšel teto zajímavý projekt, který vzešel přímo od nich. Bude jistě něco nového, co obohatí jak samotné členy, kteří na projektu pracují, ale poté i účastníky. Díky získání finanční podpory z Nadace O2, se otevírá mladým lidem možnost si zkusit jaké to je hospodařit s penězi a řídit svůj nápad." uvedli koordinátoři Dětského parlamentu Vsetín Jan Merenda a Gabriela Hučíková.

O projektu Thing big jehož je akce „Pojďte s námi do pohádky" součástí, jistě v následujících měsících ještě uslyšíte.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA