Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Diváci uvidí dobrodružný příběh Julia Verna

date_range 30.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
V pátek 8. května přijede na pozvání slavičínského divadla SemTamFór ve spolupráci s Městem Slavičín Divadlo Antonína Dvořáka z Příbrami s inscenací Dvacet tisíc mil pod mořem. Tato profesionální scéna slaví úspěchy po celé republice,.

Inscenace inspirovaná dobrodružným příběhem známého Julia Verna v úpravě Davida Smečky je velmi zdařilá a jak jsme měli možnost ji vidět v Rakovníku, tak baví všechny věkové kategorie.

Dvacet tisíc mil pod mořem je taková ochutnávka, kterou SemTamFór Slavičín připravil před příští sezónou, kdy od září se budou v místní Sokolovně konat pravidelně divadelní představení, které budou vybrány z úspěšných divadel celé republiky a to ať amatérských nebo profesionálních.

 
Foto

repro foto SemTamFór Slavičín

 
Veškeré informace o programu a akcích pořádaných divadlem SemTamFór jsou k dispozici na stránkách www.semtamfor.cz . Na těchto stránkách můžou diváci nechat taky svůj vzkaz, případně přání toho, co by rádi v regionu viděli.

Inscenaci Dvacet tisíc mil pod mořem by si určitě neměl nechat ujít žádný příznivec divadla a dobrodužné literatury. Předprodej vstupenek byl zahájen ve slavičínské Infocentru. Představení začíná ve slavičínské Sokolovně v pátek 18.května úderem 18. hodiny.

 
Jan Julínek
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA