Divizní Slavičané vyhořeli v koncovce

date_range 04.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

Pravé valašské derby bylo k vidění v sobotním odpoledni ve Valašském Meziříčí, kam zavítali fotbalisté Slavičína. Ti odehráli poněkud smolné utkání, když trefovali brankové konstrukce a tak se z výhry nakonec radoval domácí celek. Slavičané potřebují k jistotě záchrany soutěže uhrát dvě kola před koncem ještě jeden bod a o to se mohou pokusit už v nedělním duelu se Šumperkem. Aktuální tabulku divizní skupiny E najdete zde.

TJ Val.Meziříčí vs FC TVD Slavičín 3:1 (1:1)

Branky: Michálek, Sviták, Macíček – Matůš

Sestava: Talčík Jakub, Cícha Radek, Švach Tomáš, Mezírka Lukáš, Beránek Jan, Švach Petr (80. min. Popela Patrik), Lukaštík Josef, Liška Tomáš, Matůš Lukáš (90. min. Pekárek Jan), Kříž Pavel, Macek Filip

Z webu FC TVD Slavičín:

Slavičínští hráči byli odhodlání po 3 remízách vyhrát. První poločas byl z jejich strany povedený, a tak se šlo do kabin za průběžného stavu 1:1. Druhý poločas vyšel lépe domácím hráčům, kteří dokázali dát 2 branky a vyhráli. Slavičanům chybělo během zápasu i trochu štěstí, když 2?× nastřelili tyč a 1× břevno.