Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dívkou roku 2022 se v Holešově stala Nikol Fojtíková z Valašských Klobouk

date_range 17.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vítězka Nikola Fojtíková z Valašských Klobouk (uprostřed). Foto: SVČ TYMY

Dívka roku je celostátní soutěž pro dívky 13 – 16 let, jde o ojedinělou akci v České republice tohoto typu a této věkové kategorie. V soutěži podle pořadatelů převažuje snaha po výchovných aspektech nad snahami pro uplatnění dívek v oblasti modelingu a show byznysu. Přesto soutěž nepostrádá ani tyto motivační prvky, protože v ní jde o to dokázat, že i hezká děvčata jsou chytrá a že tato kombinace, tj. kombinace inteligence a krásy by jim měla pomoci v životním uplatnění.

 

V neděli 10. dubna hostil Holešov již 11. ročník oblastního kola Dívka roku ve Zlínském kraji, kde se přihlásila také Nikola Fojtíková z Valašských Klobouk, která nakonec celou soutěž ovládla.

 

Děvčata čekalo zajímavé odpoledne plné zajímavých aktivit. Vyzkoušely si své první krůčky na předváděcím molu, prokazovaly svoji zručnost v šití, vyplnily všeobecný test znalostí, předváděly nacvičenou choreografii a nechyběla ani volná disciplína. Vrcholem celé soutěže byla závěrečná promenáda ve společenských šatech.

Promenáda ve společenských šatech. Foto: SVČ TYMY

V porotě zasedlo v celkem 7 zajímavých osobností. – např. senátorka Šárka Jelínková, předsedkyně sociálního výboru ZK Alena Gajdůšková dále Eva Kožíková , Jan Vojtek, Michal Hostaša, Jarmila Vaclachová a také vítězka Vívka roku 2020 Julie Poláková.

 

Porota neměla vůbec jednoduchou úlohu vybrat ty nejlepší dívky. Nakonec rozhodla o udělení titulu Dívka roku 2022 – dívce č. 1, Nikole Fojtíkové z Valašských Klobouk, 2. místo získala Aneta Svozilová z Hulína, 3. korunku převzala Andrea Smetanová z Uherského Brodu. Titul dívka talent získala Nicoll Pattarello z Dolní Křemelné a titul dívka sympatie získala Anna Matějíčková ze Stříbrnic. Všech 5 děvčat postupuje do republikového castingu který se uskuteční v červnu. Letošní 11. ročník oblastního kola 2022 byl velmi úspěšný, soutěžící i diváci spolu prožili spoustu krásných okamžiků a na závěr nechyběly ani emoce v podobě slziček štěstí.

 

 

-tz-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA