Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dívku srazila žena se dvěma promile v krvi

date_range 23.Kvě, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V pondělí 23.května dopoledne došlo v Karolince na Vsetínsku k dopravní nehodě, při které byla vážně zraněna malá holčička. Řidička, která dívenku srazila, usedla za volant pod vlivem alkoholu.

„Nehoda se stala o půl jedenácté dopoledne. Podle dosavadního šetření vběhla malá dívenka zprava bezprostředně do jízdní dráhy řidičce ve vozidle Ford Mondeo, která jela ve směru od Velkých Karlovic do Vsetína," informovala policejní mluvčí Lenka Javorková.

Šestatřicetiletá řidička z Halenkova přes veškerou snahu nedokázala střetu zabránit. Dívenka, která za pár měsíců dosáhne pěti let, utrpěla při nehodě těžké zranění, se kterým byla vrtulníkem transportována do ostravské nemocnice.

 

ilustrační foto archív redakce

 
„Policisté tak jako u každé nehody, vyzvali ženu k provedení dechové zkoušky. Přístroj naměřil hodnotu něco málo přes dvě promile. Okolnosti dopravní nehody kolegové vyšetřují," dodala Javorková.

Už teď je ale jasné, že se řidička nevyhne stíhání z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který trestní zákon ukládá až tříleté vězení.

 
-red-
 
 
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA