Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do Klobouk se chystá povedená Partička

date_range 30.Bře, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Neskutečné se stane skutečností. Ve Valašských Kloboukách 7.5.2012 vystoupí fenomenální herci s pořadem PARTIČKA. Pro tento večer budou uskutečněna dvě vystoupení. První bude začínat v 17:00 a druhé pak v 19:30 hod. Těšte se na všechny herce, které znáte z TV PRIMA.

Partička je zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Skupina herců se týden co týden objevuje na televizních obrazovkách s cílem pobavit sebe i televizní diváky. Herci jsou vhozeni do vody a netuší, co se bude ten večer odehrávat.

Herci se zúčastňují množství her, které jim mají pořádně zkomplikovat život a je jen na nich, jak si v dané chvíli poradí. Jediný, kdo zná témata jednotlivých her, je moderátor. Moderátor má za úkol herce pomocí vybraných témat nejen inspirovat, ale zároveň dostat i do úzkých, aby předvedli, co v nich doopravdy je.

Divák umí tuto schopnost náležitě ocenit a drží hercům palce. Je v tom s nimi a baví se nejen tím, jak se s úkoly vypořádají, ale také tím, když se herci doslova škvaří a celkově nezvládají situaci. V různých hrách účinkují improvizátoři v různém počtu. Každý z nich je výrazná individualita se svérázným humorem a přístupem k herectví. Právě komunikace mezi nimi způsobuje to, co odlišuje tento pořad od všeho, co diváci doteď u nás viděli.

K úspěchu Partičky přispívá výrazným dílem zadavatel témat – moderátor. Na svém stole má zvonek, kterým spouští a ukončuje hry, případně s ním do her přímo vstupuje a mění okolnosti, které musí herci vždy respektovat. Moderátor je tak režisérem celého pořadu. Udává tempo a zároveň plní úlohu rozhodčího. Kromě toho je pro televizní diváky spojnicí a uvádí každou hru tak, aby jí diváci rozuměli a bavili se na improvizačních schopnostech herců.

Hrají: Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Daniel Dangl, Marian Čurko

Předprodej místenek za 400,-kč

Předprodejní místa:

MIC VAL.KLOBOUKY tel. 577 311 150
MIC SLAVIČÍN tel. 577 342 251
MIC BRUMOV tel. 577 330 138
VISAGE STUDIO BRUMOV tel. 777 945 994

-tz- OLD&HARY AGENCY

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA