Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do Klobučanu zavítají se svým turné Dymytry

date_range 25.Bře, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Skupina funguje na Československé scéně dvanáctou sezonu a zahájila samostatné turné "PSY-CORE TOUR 2015". Za tu dobu odehrála stovky koncertů, pravidelně vystupuje na většině tuzemských festivalů, včetně těch největších (Masters of Rock, Votvírák, MetalFest, Rock for People).

Jako jediná česká skupina reprezentovali Dymytry naši zem na obřím festivalu Wacken v rámci Wacken Metal Battle. Kapela absolvovala v roce 2014 přes 40 koncertů společného turné s legendárními Arakain, většinu zastávek turné se podařilo vyprodat.

„Dymytry jsou v tuto chvíli v plném proudu svého prvního samostatného turné. Pro své fanoušky nachystali velkolepou pódiovou show doplněnou špičkovým zvukem, monstrózním světelným parkem řízeným počítačem a LED stěnou s animacemi vytvořenými na míru pro celý koncert a pouze pro Psy-Core tour 2015," vyjmenoval lákadla koncertu za pořádající agenturu Ivo Haraga mladší.

 

promo foto web kapely 

„Chtěli jsme udělat pro naše fanoušky něco mimořádného, abychom se všichni společně skvěle pobavili. Věříme, že každý,kdo přijde na Dymytry, bude odcházet s pocitem, že viděl a slyšel něco, co se jen tak nevidí," řekl kapelník Jirka "Dymo" Urban.

Dymytry připravili pro své fanoušky v rámci propagace turné řadu novinek, jmenujme například nový singl "Z Pekla" obsahující dvě nové písně a několik remasterovaných hitů v živém podání. Všechny fanoušky tvrdé muziky a skvělého piva určitě potěší unikátní edice dvoulitrových plechovek svijanského speciálu v barvách kapely. Obě novinky, společně se spoustou dalších je možné zakoupit během všech vystoupení kapely. Už teď je jisté,že se všichni fanoušci kapely Dymytry mají na co těšit!

24.4.2015 – Valašské Klobouky – KD KLOBUČAN
HOSTÉ VEČERA – MODESTY&PRIDE + GATE CRASHER

Mezipřistání u nás na Valašsku! fb událost

Předprodej vstupenek za 200 Kč zahájen. V síti za 220kč ticketportal.cz  a ticketstream.cz  

INFORMAČNÍ CENTRA:
VALAŠSKÉ KLOBOUKY tel . 577 311 150
SLAVIČÍN tel. 577 342 251
+LEVNÉ POTRAVINY BRUMOV (naproti spořitelny) tel. 777 945 994

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA