Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do krajských voleb zbývá jeden rok

date_range 28.Zář, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Zbývá něco přes rok do krajských voleb. Co by v nich současní krajští zastupitelé za Starosty a nezávislé (STAN) změnili a jak vidí směřování kraje? Všichni se shodli, že Zlínský kraj potřebuje kvalitní řízení, citlivou sociální politiku a rozvoj školství na úrovni současné doby.

„Považuji také za zásadní, aby se při rozdělování krajských peněz měřilo všem stejným metrem," poznamenal starosta Želechovic nad Dřevnicí Michal Špendlík. Podobně přemýšlí také Petr Gazdík, kromě zastupitele i poslanec parlamentu a místostarosta Suché Lozi. „Je třeba plně využívat nejen všech zákonných možností k dobrému rozvoji kraje, ale také se učit na dobrých příkladech jinde a přenést zkušenosti ze zahraničí," přidala se názorově ke kolegům i Iva Majíčková, starostka Kunovic.

 Starosta obce Vysoké Pole Josef Zicha (foto archiv redakce)

Josef Zicha, starosta Vysokého Pole, zase zdůrazňuje individuální přístup. „Leží nám na srdci rozvoj obcí, máme obavu o ztrátu pracovních míst třeba na Valašskokloboucku, která může být způsobena špatnou kvalitou silnic a celé infrastruktury. Když podniky odejdou, tak si politik umyje ruce, ale konkrétní lidé potřebují skutečnou pomoc," podotkl Zicha. Také Miroslav Adámek vyzdvihl hlavně spolupráci. „Z pozice primátora Zlína jsem poznal, jak důležitá pro celý kraj je pozitivní a konstruktivní spolupráce města Zlína se všemi dotčenými subjekty," naznačil primátor Adámek.

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA