Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do Kravína v pátek na První disko ples

date_range 24.Úno, 2012 featured_play_list Aktuality
 
 
První ročník tak trochu jiného plesu, než jsou návštěvníci zvyklí, se odehraje tento pátek, tedy 24.února 2012 ve valašském MC Kravín ! Jednoduchý název První disko ples snad vypovídá o co půjde.

„Nejdříve to byl jen nápad u kávy, myšlenka se ovšem rozrostla a stala se skutečností. Proto si již tento pátek všichni mohou užít akci, která se těšila v době nedávno minulé velké oblibě a měla i jistou tradici," uvedl produkční klubu Matěj Surmař.

 

foto MC Kravín Valašské Klobouky

 
Díky ochotě a smyslu pro každou špatnost partnerů a sponzorů klubu, mohou pořadatelé nabídnout bohatou tombolu, ve které je mimochodem první cenou Notebook značky Packard-Bell! Dále se všichni mohou těšit na spoustu poukázek do oblíbených podniků z regionu, elektroniku nebo značkové sportovní tašky.

„Vzhledem k tomu, že se jedná o „ples", apelujeme na návštěvníky, aby nahodili společenský ohoz a užili si tak celou akci trochu jiným způsobem, než jsou zvyklí," podotkl Matěj Surmař.

Tak trochu jiné to bude i po hudební stránce. Znít by měla hudba 80. a 90. Let, chybět samozřejmě ale nebude i současná taneční scéna.

Více informací k tombole a program naleznete na stránkách klubu

-tz-

 
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA