Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do tříkrálové sbírky se na valašskoklobucku zapojilo 320 dobrovolníků

date_range 09.Led, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Koledníci v Poteči, foto: Charita Valašské Klobouky

V prvním lednovém víkendu letošního roku proběhla také na valašskoklobucku tradiční tříkrálová sbírka. Velké díky patří více jak 320 dobrovolníkům, kteří se zapojili a bez nichž by nebylo možné takovou akci uskutečnit.

 

„Většina koledníků se do ulic našich měst a obcí vydala v sobotním dopoledni 4. ledna. Velkou pomocí nám bylo počasí, kdy nás po minulých letech neprovázel déšť, sníh nebo velký vítr. I díky tomu, ale především díky Vaší štědrosti byla sbírka opět bohatší než v předchozím roce. Poděkování patří všem, kteří naše koledníky přijali a obdarovali,“ uvedl Tomáš Naňák, ředitel Charity Valašské Klobouky.

Požehnání v kostele Povýšení sv. Kříže ve Valašských Kloboukách

Na území valašskoklobucka koledovalo 34 skupinek koledníku a bylo vykoledováno 288.585,-Kč. Jak budou vykoledované prostředky využity, stejně tak to, jak dopadlo letošní koledování, můžete sledovat na stránkách Charity Valašské Klobouky zde.

 

 

 

Výsledky koledování z dalších charit zde.

 

Tříkrálová sbírka na valašskoklobucku, foto: Charita Valašské Klobouky

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi