Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do Vsetína míří Tomáš Linka a Starý fóry

date_range 25.Kvě, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Vsetínská country kapela Gympleři připravila pro příznivce country další díl hudebního pořadu s názvem Country courák. Ten, v pátek 25. května, přiveze na Vsetín legendu country hudby – Tomáše Linku se skupinou Starý fóry.

Country courák přiveze do Vsetína Tomáše Linku a Starý fóry

Na zajímavý hudební country bonbónek se může vsetínské publikum těšit 25. května. Jako hosta hudebního pořadu „Country courák" pozvala pořádající kapela Gympleři tentokráte známého zpěváka Tomáše Linku, kterého doprovodí brněnská skupina Starý fóry. Květnový country courák se uskuteční od 18 hodin ve venkovním areálu Koordinačního a informačního centra KIC (Trávníky, Jiráskova ulice) nebo za deštivého počasí v Malém sále Kulturního domu.

Přijďte si poslechnout známé písničky Tomáše Linky z éry kapel White Stars, Greenhorns a Fešáci (Paní má se má, Čím jezdí láska, Jarní zpráva, Tak já jdu dál, Hardy) a nový repertoár kapely Gympleři. Můžete si zatančit nebo jen posedět s dobrou muzikou.

Více na www.gympleri.cz

-pd-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA